Mám strach pred pôrodom.

Ako ho zvládnem?

Aj ty by si chcela,

porodiť najradšej tak, že sa zobudíš a máš pri sebe svoje krásne a voňavé bábätko? Nevieš či pôrod zvládneš? Nechceš zažívať strašné bolesti a mať traumu na celý život? Chceš aby bol tvoj pôrod pekný zážitok a zvládla si ho v zdraví a v pohode?

 SI TU SPRÁVNE

Nie je to tvoja chyba

Odvšadiaľ počúvame katastrofické scenáre pôrodov od našich priateliek a známych. Od malička nám je všetpovaný obraz pôrodu ako niečoho strašného, extrémne bolestivého a niečoho čo musíme jednoducho prežiť. Vo filmoch zažívame kričiace ženy od bolesti a máme predstavu, že keď sa rodí tak snáď väčší krvavý masaker ani neexistuje.

A ak aj počujeme nejakú peknú pôrodnú skúsenosť, máme pocit, že to bolo obrovské šťastie a žena mala šťastný deň a vyhrala v lotérii jackpot.

 Dokáže strach ovplyvniť pôrod?

Áno a VEĽMI

Vo videu sa dozvieš...

  • Odkiaľ strach pochádza
  • Ako ovplyvňuje pôrod
  • Ako ho odbúrať a pracovať s ním
  • Ako vyhrať jackpot v pôrodnej lotérii a porodiť podľa svojich predstáv

 

Stratiť nemôžeš nič. Získať môžeš VEĽA

Zadaj svoj mail a odomkni si video zDARma

Mgr. Miroslava Kovalčíková

Vyštudovala som pôvodne úplne iný odbor (FMUK v BA), ale v témach tehotenstvo, pôrody a výchova som sa úplne našla a dáva mi obrovský zmysel.

Keď som sa pred 25timi rokmi začala zaoberať vlastným zdravím cez úpravu stravy, výživy a čínsku medicínu (čo sa stalo postupne aj mojou prácou) ani mi nenapadlo, že na jednom víkendovom školení detoxikačnej medicíny stretnem ženu, ktorá mi zmení absolútne pohľad na tehotenstvo a pôrody.

Dovtedy som nechcela rodiť a mať deti. V tom momente ma tehotenstvo, jeho priebeh a samotný pôrod tak uchvátil, že som začala študovať a hľadať všetko a všade kde bolo možné.

Študujem a nachádzam dodnes a je tomu už viac ako 14 rokov.

K reálnemu sprevádzaniu žien tehotenstvom a pôrodmi som sa dostala až po pôrode svojej 1. dcéry a tá má už 12 rokov.

Som mama 3 detí a každý jeden pôrod bol pre mňa krásny a jedinečný. Uvedomila som si, že formuje celý život a ja chcem svojim deťom dopriať ten najlepší štart.

Verím, že každé jedno stretnutie nie je náhodné a preto moja vlastná skúsenosť je pre mňa obrovskou motiváciou robiť to čo milujem a spôsobuje mi nesmiernu radosť.